علی نصیر
درباره علی نصیر
اسفند ۲۵, ۱۳۹۸
محمود بخشی و آثارش در مجموعه زییین
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۹
  • وظیفهSuspendisse fermentum erat. Duis consequat tortor. Mauris ut tellus a dolor. Suspendisse nec tellus.
آثار علی نصیر

آثار علی نصیر

آثار شادی قدیریان

آثار شادی قدیریان

هنر و آثار هنری جزو مهمترین مهمترین سرمایه های ایران زمین است. هنر را می توان در حکم یک زیان خواند و دانست، زبانی که هرکسی با هر نژاد و ملیتی می تواند آن را درک کند. ما در کشورمان هنرمندان و آثار هنری بی نظیری داریم که در کل جهان مایه افتخار است.

حتما شما هنردوستان تاکنون شنیده یا خوانده اید که عالی‌ترین هدف هنر عبارت است از «ایجاد عواطف و احساسات اجتماعی» است؛ پس هنر به راحتی می تواند با تولید عواطف و ایجاد صور ذهنی مشترک ذهن ها، وجدان ها، عواطف و احساسات را به هم نزدیک سازد.

احساساتی که در برابر آثار هنرمندان دست می‌دهد یکی از موثرترین عوامل حیات خانوادگی و دوستی است، پس باید همواره به هنر، آثار هنری و هنرمندان توجه زیادی داشت و با درک آنچه که آن ها خلق کرده اند، به درک بهتر از زندگی رسید.

مجموعه هنری زییین با درک اهمیت این موضوع و براساس خط و مش کاری خود، گلچینی از این آثار را برای ارائه به هنردوستان فراهم کرده است.

هرکدام از آثار موجود در مجموعه هنری زییین حرفی برای گفتن دارند و می توان ساعت ها درباره آن ها نوشت و خواند و ما در ادامه در همین وبلاگ، قصه هرکدام از این آثار را برای شما بازگو خواهیم کرد.

در بخش کالا و آثارهای هنری این مجموعه می توانید انواع مجسمه های تک نسخه، نقاشی ها، چاپ نقاشی ها، عکاسی ها و چاپ عکاسی را خواهید دید که هرکدام از آن ها شما را شگفت زده خواهد کرد.