حصیر
فروردین ۲۲, ۱۳۹۳
کوسن
کوسن
اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۳
IMG_7624IMG_7625
IMG_7654IMG_7655

IMG_7872-icIMG_7874
IMG_4840IMG_4909

سبک شما در انتخاب مد و لباس خود به چه شکل است؟

لباس ها یکی از آیتم های بسیار مهمی هستند که نوع سبک و سلیقه و شخصیت شما را نشان می دهند.زمانی که فردی را برای اولین بار می بینیم و شناختی از او نداریم، لباس و نوع پوشش او،اولین عاملی است که نشانه هایی از نوع شخصیت و سلیقه او به ما می دهد.مدل و لباس ها را می توان در چند دسته تقسیم نمود، دسته هایی مانند سنتی – مدرن – اسپرت – مجلسی و…

هر کسی بنا به سلیقه ای که دارد، استایل خود را با یکی از این دسته هماهنگ می کند.اما در این میان، افرادی هستند که در عین علاقه مندی به استایل های سنتی، دوست دارند مدرن پوش نیز باشند.

یک استایل مدرن با اصالت با مد و لباس زییین

مجموعه مد و لباس زییین به این نیاز به خوبی پاسخ داده است و افرادی که طرفدار مدرن های با اصالت هستند، می توانند به راحتی بر طبق سلیقه خود، به استایل مورد نظرشان دست پیدا کنند.

طراحان بخش مد و لباس زییین جزو بهترین طراحانی هستند که توانسته اند تلفیقی از استایل سنتی و استایل مدرن را در یک لباس ارائه دهند. شما در این بخش می توانید انواع مانتو، شال و روسری، کیف و کفش، لباس اسپرت و لباس مجلسی را ببینید و بر طبق سلیقه خود آن ها را انتخاب نمایید.

انتخاب لباس و استایل از یک فروشگاه اینترنتی مطمئن، این امکان را به شما می دهد که یک کمد لباس فوق العاده داشته باشید. با مجموعه مد و لباس زییین می توانید یک استایل و یک سبک مخصوص خودتان داشته باشید.

استایل و سبکی که با بهترین کیفیت و خاص ترین طراحی شکل گرفته است.با کمک این بخش از فروشگاه زییین و با تلفیق سبک های سنتی و مدرن، یک استایل متفاوت و با اصالت را تجربه خواهید کرد.