صندلی برتویا زییین
صندلی برتویا رویای نشستن روی هوا
خرداد ۱۱, ۱۳۹۹
حصیر
فروردین ۲۲, ۱۳۹۳

از سبک های مبلمانی که در وب سایت ما وجود دارد می توان به آثار زیبای آقای محمد رسولی نژاد نام برد که تلفیقی از سبک سنتی و مدرن را در ظاهر این نوع صندلی ها می توان مشاهده کرد نمونه های مختلف این صندلی را می توانید در کادر روبرو مشاهده و برای خرید روی آنها کلیک کنید

تصویر صندلی چوبی

IMG_6773

تصویر صندلی چوبی

IMG_6783

دکوراسیون داخلی منزل خود را با هر سبک و سلیقه ای که قصد دارید بچینید، بهترین و باکیفیت ترین مبلمان را می توانید در مجموعه زییین بیابید.
مبلمان و صندلی های موجود در مجموعه زییین از برند معروف باتیک است. علاوه بر محصولات این برند، انواع پوف، استول، مسند که در استدیو طراحی زییین طراحی و با دستان هنرمندان این مجموعه تولید شده است را خواهید یافت.

در مجموعه زییین می توانید سبک داخلی مدرن یا سنتی خود را به راحتی انتخاب کنید.

تمام آنچه که در مجموعه زییین برای دکوراسیون داخلی وجود دارد، با طراحی های مدرن، سنتی و هنری ساخته می شود که در بین آن ها می توان آثار دست ساز و تک ساز زیبایی را دید.

اگر به دنبال یک دکوراسیون مدرن و با اصالت هستید، به مجموعه مبلمان زییین حتما سر بزنید.
شما در بین محصولات برند باتیک که در مجموعه زییین وجود دارند این مجموعه می توانید انواع  انواع میز، صندلی، مبل، نیمکت و فرش های کلاژ و سنگ شور را بیابید و به طراحی دکوراسیون مورد علاقه خود دست پیدا کنید.

در طراحی و دکوراسیون داخلی اگر ترفندهایی را رعایت کنید و مبلمانی با ویژگی های ظاهری مناسبی را انتخاب کنید، می توانید شاهد ایجاد دکوراسیونی لوکس در فضای سالن پذیرایی منزل خود باشید.
اما فقط مبلمان ملاک تکمیل دکوراسیون داخلی منزل شما نیست!

بسیاری از موارد دیگر هستند که باید در کنار مبلمان و در دکوراسیون داخلی شما قرار بگیرند تا سلیقه شما را به خوبی منعکس نمایند. در همین راستا، مجموعه زییین تلاش کرده است که بهترین ها، باکیفیت ترین ها، متفاوت ترین ها و زیباترین ها را در مجموعه خود گردآوری نماید.

همانطور که گفتیم، سبک مبلمان موجود در مجموعه زییین اغلب مدرن – سنتی است و این سبک از قرن 20 در معماری جای گرفته است و تا امروز به طور چشمگیری خواهان دارد؛ اما شما باید توجه داشته باشید که برای چیدن دکوراسیون مدرن خانه خود، اصالت و کیفیت را نیز مدنظر قرار دهید، چرا که همه چیز زیبایی نیست!