صندلی بارسلونا

همانطور که می دانید مجموعه هنری زییین در صدد است که سنت و مدرنیته را در کنار هم چیده و با این ترکیب، به خانه های امروزی دکوراسیون سنتی – مدرن متفاوتی ببخشد و صندلی های بارسلونا یکی از همین مدرنیته هایی است که می تواند در میان دکوراسیون سنتی شما جای خوش کرده و جلوه و نمای به خصوصی به دکوراسیون شما ببخشد.

ایم صندلی ها در شوروم باتیک موجود بوده و شما می توانید انواع آن ها را در کنار سایر چیدمان های زیبا و متفاوت ببینید.

در این نوشتار قصد داریم بیشتر درباره صندلی بارسلونا صحبت کنیم تا اگر قصد دارید از این نوع مبل و صندلی در دکوراسیون خود استفاده کنید، اطلاعات کاملی درباره آن داشته باشید.

سازنده این صندلی ها لودویگ میس فن در روهه یکی از سرشناسان عرصه معماری مدرن است. وی سبکی را بنا نمود که نمایانگر عصری جدید از سبک معماری کلاسیک و معماری گوتیک باشد.

در این باره باید گفت؛ سبکی که لودویگ میس فن در روهه ابداع کرد، سبکی بود که در قرن بیستم دارای صراحت و سادگی بود.

اکنون طرح هایی که از ایده های این فرد به جای مانده است، دارای اعتباری جهانی بوده و از نظر طراحی و کیفیت حرف های زیادی برای گفتن دارد.

 

صندلی بارسلونا

دکوراسیونی با صندلی های بارسلونا

صندلی های بارسلونا با روکش چرم گاوی خود سبک نوگرایی را به دکوراسیون منزل شما هدیه خواهند داد.

این صندلی های پرطرفدار در مجموعه هنری زییین موجود بوده و شما می توانید انواع آن ها را در کنار سایر صنایع دستی سنتی – مدرن ببینید.

صندلی های بارسلونا را در کنار سایر محصولات زییین، ترکیبی بسیار خاصی را به وجود آورده است، ترکیبی که آن را فقط در زییین باسلیقه از ایران می توان دید.

به یاد داشته باشید که:

مجموعه هنری زییین محصول نمی فروشد، سبک زندگی می فروشد. این ارزش در تمام مراحل تولبد، انتخاب، چیدمان و فروش محصولات در جریان است. شما می توانید با استفاده از محصولات زییین خانه ای متفاوت و منحصر به فرد داشته باشید.